PAN Podium 2025 Amsterdam

PAN Podium 2025 Amsterdam

Bezoek PAN Amsterdam, van 2 t/m 9 november 2025 in de RAI. PAN Podium presenteert een programma van talks, panels en presentaties. Kunst uit verschillende eeuwen en tradities vormt een bron van verhalen. Geniet van actuele trends tot nieuwe perspectieven in de wereld van kunst, antiek en design.

PAN Amsterdam, dé nationale beurs met een rijk en gevarieerd aanbod van antiek, design, moderne en hedendaagse kunst. Zo'n 125 gevestigde kunsthandelaren, antiquairs en galeriehouders tonen een veelzijdig, hoogwaardig kunstaanbod dat ruim 5.000 jaar kunstgeschiedenis omvat en jaarlijks door meer dan 40.000 kunstkopers en -liefhebbers wordt bezocht. Een team van 80 onafhankelijke keurmeesters tekent voor de authenticiteit en kwaliteit van het aanbod.
 

Pan Podium

PAN Amsterdam biedt meer dan kunst alleen. Op PAN Podium komen actuele thema's en kunsthistorische context samen. Bezoekers sluiten aan bij gesprekken met kunstenaars, conservatoren, galeries en vakspecialisten. Het podium versterkt de dialoog op de beurs en maakt ruimte voor verdieping.

Wat is er te beleven bij PAN Podium:

Zondag 2 november | Scherpgesteld (fotografie)
Tijdens Scherpgesteld staat de kracht van fotografie centraal: van pioniers als Co Rentmeester tot iconen als Erwin Olaf, met bijdragen van musea als Foam, het Stedelijk en Vereniging Rembrandt.

Maandag 3 november | Form Follows Function (design & architectuur) 
Form Follows Function zoomt in op de wisselwerking tussen design en architectuur, met onder meer Tadao Ando's verbouwing van het Kröller-Müller Museum en de islamitisch geïnspireerde ontwerpen van Bodo Rasch.

Dinsdag 4 november | Consider Collecting (verzamelen & nalatenschap)
Consider Collecting behandelt verzamelen als kern van iedere kunstbeurs: van eeuwenoude Italiaanse tradities tot de wereld van Japanse kunst.

Woensdag 5 november | Wearable Art (mode als kunst)
Mode als kunstvorm komt naar voren in Wearable Art, waarin o.a. het Amsterdam Museum en de Dutch Fashion Foundation laten zien hoe mode en kunst elkaar spiegelen.

Donderdag 6 november | Achter de Coulissen (podiumkunsten)
In Achter de Coulissen gaat het over dans en theater, met o.a. schrijver en campagnebeeld-maker Splinter Chabot, dans choreograaf Hans van Manen, en een blik achter de schermen bij de Holland Festival-productie Otemba - Daring Women.

Vrijdag 7 november | Creative Grounds (kunst, stad & hospitality)
Creative Grounds verkent creatieve broedplaatsen, de kunstwereld van Saoedi-Arabië, kunst in hotels en Joep van Lieshouts Project Brutus.

Zaterdag 8 november | Vlam in de PAN (kunst & food-art)
Tot slot brengt Vlam in de PAN kunst en gastronomie samen, in samenwerking met ArtTable Nederland, MUZE en VNK, met o.a. foodartist Mattia Papp die de grens tussen eten en kunst oprekt.

Zondag 9 november | Tussen Kunst & Kids
Tussen Kunst & Kids: kunst beleven voor peuters, kleuters en oudere kinderen - kijken, bouwen en doen.
 

Meer informatie

PAN Amsterdam en PAN Podium

Van 2 tot en met 9 november 2025 in de RAI in Amsterdam
Kinderen onder 16: vrije toegang

Ga voor informatie, programmering, tijden en tickets naar de website van PAN Amsterdam.