Maak kans op kaarten voor het ligconcert van Lavinia Meijer in Het Concertgebouw

Maak kans op kaarten voor het ligconcert van Lavinia Meijer in Het Concertgebouw

Harpist Lavinia Meijer neemt je op 20 juli tijdens de VriendenLoterij ZomerConcerten in Het Concertgebouw mee op een ontspannende reis. Droom weg met de prachtige en bezielende muziek van Ludovico Einaudi, Philip Glass en Meijer zelf. Maak bij Classicnl kans op kaarten.
 

Lavinia Meijer

Harpist Lavinia Meijer treedt solo op in zalen over de hele wereld, van Carnegie Hall in New York City tot de Berliner Philharmonie. Ze is altijd op zoek naar nieuw repertoire en naar nieuwe manieren om een concert te geven. Dat kan in een klassieke concertzaal zijn, maar ook in een popzaal of tijdens een openluchtfestival. En dat kan voor een zittend publiek zijn, óf - zoals deze ochtend - een publiek dat liggend ligt te luisteren!
 

Liggend of zittend tot rust komen

Altijd al eens liggend willen genieten van een concert? Dat kan in Het Concertgebouw tijdens het optreden van Lavinia Meijer. Ervaar deze ontspannende manier om naar prachtige muziek van Einaudi, Glass en Meijer zelf te luisteren, maar neem wel zelf een matje mee en wees er snel bij, want er is maar een beperkt aantal ligplaatsen beschikbaar. Uiteraard kunt u ook zittend luisteren en tot rust komen.
 
Classicnl mag deze week kaarten verloten voor het ligconcert van Lavinia Meijer op 20 juli om 11:00 uur in Het Concertgebouw Amsterdam. Beantwoord de prijsvraag om kans te maken.